Strony z województwa Świętokrzyskie:

 • Meble sosnowe »

  Za sprawą Seart możemy nabyć stoły z drewna i łóżka piętrowe dla maluchów. Łóżka do sypialni to kolejna propozycja firmy. Meble sosnowe zawsze przyciągały uwagę odbiorców, tu mamy ich naprawdę dużo. Projektowane są sosnowe stoły z drewna Marika i wytworzone z sosny łóżka do sypialni Alex. Meble sosnowe posiadają fantastyczny kolor i doskonale komponują się z ciepłymi barwami. Zdjęcia na witrynie obrazują przykładowe aranżacje. Drewniane stoły mogą posiadać barwę białą. Pasują do mebli tego koloru żółte ściany i subtelne firanki. Stoły drewniane powinny znajdować się w każdym mieszkaniu. Przy stole drewnianym można sadzać gości i ma się pewność, że wytrzyma spory ciężar, zachowując stabilność. Inny wariant to ława. Ławy Domino odznaczają się prostotą wykonania, podobnie jak dębowe taborety. Jeżeli chodzi o taborety, wosk bielony to jeden z dostępnych odcieni. Szafy Marika są pojemne, a garderoby są zaopatrzone w pomysłowe szuflady rattanowe. Garderoby udostępniane są w formie zmontowanej.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja zacisków hamulcowych »

  Fabryka Zacisków Hamulcowych specjalizuje się w regeneracji zacisków do ciągników siodłowych i naczep. Firma posiada nowoczesny park maszynowy i ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Profilem działalności fabryki jest regeneracja zacisków pneumatycznych Knorr-Bremse, Meritor, Haldex i Wabco. Firma prowadzi także sprzedaż hydraulicznych zacisków hamulcowych Perrot, Bendix, Brembo i Girling.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.pranapack.pl »

  PRANAPACK - hurtowa i detaliczna sprzedaż folii opakowaniowych, taśm pakowych oraz maszyn pakujących. Nasza firma obsługuje duże zlecenia na zaopatrzenie w folię poliolefinową, folię stretch, folię polietylenową i inne. Jesteśmy obecni na polskim rynku już ponad 6 lat. W tym czasie nawiązaliśmy stałą współpracę z małymi i dużymi przedsiębiorstwami. Już dziś skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Auto laweta Kielce »

  Świadczymy usługi w zakresie pomocy progowej oraz różnego rodzaju transportów maszyn urządzeń budowlanych i holowanie pojazdów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, działamy na obszarze Województwa Świętokrzyskiego oraz całej Unii Europejskiej. Mamy własny serwis mobilny, np. auto laweta, plac parkingowy i flotę pojazdów zastępczych do dyspozycji naszych klientów. Działamy szybko i solidnie nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych. Wyciągamy pojazdy z najgłębszych rowów tak by ich nie uszkodzić.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katarzyna Kozieł-Kozłowska Kielce »

  Kancelaria Adwokacka działająca w zakresie: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, ochrona danych osobowych, ochrona własności intelektualnej, prawo administracyjne. Biuro mieści się w Kielcach, ulica Żytnia 14a/3. Zapewniamy rzetelną pomoc prawną.

  Data dodania: 07 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kozubek - balustrady do montażu »

  Stylowe balustrady można nabyć w firmie z Kielc - Balustradykozubek. pl. Firma ta zaistniała w 2010 roku. Prowadzi sklep internetowy. Możemy również złożyć zamówienie osobiście w siedzibie firmy znajdującej się w Masłowie tuż koło Kielc. Na każdy produkt wystawiana jest faktura VAT, a przedstawione w cenniku ceny zawierają podatek VAT. Balustrady Kozubek to firma przykładna i z tradycjami. Pracownicy zawsze ochoczo odpowiedzą na wszelkie pytania czy to poprzez telefon bądź drogą mailową. Oferta Balustrady Kozubek obejmuje między innymi balustrady schodowe jak również na balkon w tym balustrady ze stali nierdzewnej i drewna, balustrady nierdzewne, poręcze ze stali i drewna, poręcze ze stali nierdzewnej i barierki na schody. Można także wyposażyć się w różnorodne drobiazgi do balustrad np. gotowe słupki balustradowe w obfitym asortymencie, uchwyty do szkła, elementy i mocowania słupków, profile oraz rury ze stali nierdzewnej, wsporniki barierki, zaślepki. Balustradykozubek. pl posiada w sprzedaży również przybory montażowe takie jak: kotwy, gwintowniki, wiertła i kleje do stali. Dodać należy, iż każde zamówienie jest realizowane i kompletowane na indywidualne zapotrzebowanie kupującego przy czym zadowolenie konsumenta jest najważniejsze. Balustrady kupione w Balustrady Kozubek są nie tylko ładne, lecz i solidne jak również bezproblemowe w montażu. Można je swobodnie montować, oraz dobierać we właściwych wymiarach i kształtach.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online »

  Logopeda dzieci dwujęzycznych mgr Katarzyna Czyżycka oraz zespół logopedów pracujących w Centrum Logopedycznym Głoska serdecznie zapraszają młodzież, małe dzieci dwujęzyczne oraz ich rodziców do skorzystania z terapii logopedycznej online. Terapia z logopedą przez internet jest rekomendowaną formą terapii zaburzeń językowych dla dzieci zamieszkujących poza granicami Polski, czyli wychowującymi się na emigracji, gdzie zazwyczaj dostęp do lekarzy i specjalistów posługujących się językiem polskim jest bardzo utrudniony. Logopeda online świetnie pomoże dzieciom i młodzieży w rozwiązaniu kłopotów związanych z wadami wymowy, np. rotacyzm (problemy z głoską [R]), jąkanie lub seplenienie w różnych odmianach. Jeżeli dzieci dwujęzyczne cierpią na autyzm lub inne schorzenia neurologiczne, wtedy również logopeda online będzie dobrym pomysłem. Logopeda internetowy pomoże dzieciom cierpiącym na dysleksję oraz w profilaktyce tergo zaburzenia. Terapia logopedyczna online odbywa się przez komunikator internetowy Skype. Jedyne co potrzeba do prowadzenia zajęć z logopedą online jest komputer z dostępem do internetu, tablet albo nawet telefon komórkowy z dużym ekranem. Po każdych zajęciach logopedycznych online rodzice otrzymują zestaw ćwiczeń logopedycznych, aby mogli samodzielnie pracować z dziećmi i przyspieszyć efekty terapii. Zajęcia u logopedy online są identycznie skuteczne jak terapia u logopedy stacjonarnego w gabinecie.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: