Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Firma Dekoratorska w Grudziądzu »

  Piękna dekoracja sali na ślub Sala ślubna powinna być zawsze przyzwoicie udekorowana, by podkreślić istotność wydarzenia jakim są zaślubiny. Wskutek tego też dekoracje ślubne za każdym razem warto dobrać tak, aby sprawiały one, że zabawa w ponadprzeciętnych okolicznościach będzie niezwyczajna. Współcześnie dekoracja sali może wyglądać różnorako – nie zawsze muszą być to standardowe rozwiązania. Często dekoracje sal weselnych to nie gołąbki, serduszka oraz balony, lecz stawia się na zdefiniowany temat ślubu. Dlatego też ślubne dekoracje sal mogą wówczas dotyczyć jakiejś pory roku, hobby pary młodej, mogą też być związane z ich ulubionymi miejscami, jakimś krajem, więc rozwiązań pod tym względem jest rzeczywiście moc. Trzeba jednak zawsze pamiętać o tym, żeby dekoracja sali weselnej została przygotowana wcześniej, a najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie wszystkiego fachowej firmie, która się w tym specjalizuje. W takim przypadku nie trzeba będzie już się o nic martwić, jako że to do jej zakresu działań będzie należało przygotowanie wyjątkowo pięknej dekoracji sali.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Bez wątpliwości problem z alkoholem posiada w naszym kraju spora liczba ludzi. Problem z alkoholem rozpoczyna się w takim wypadku, gdy osoba uzależniona traci kontrolę nad swoim piciem. W ogromnej ilości przypadków taka osoba zaniedbuje oprócz tego swoją rodzinę i obowiązki domowe. Alkoholizm jest bez wątpienia bardzo skomplikowaną chorobą, toteż pożądane może się okazać leczenie odwykowe. Terapia alkoholowa musi być prowadzona przez najlepszych ekspertów, żeby wydała dobre owoce. Dużym problemem może być także współuzależnienie, które dotyka najbliższe otoczenie osoby uzależnionej. Z tej racji ośrodek Oaza przywiązuje bardzo dużą wagę do jego zdiagnozowania. Współuzależnienie zalicza się do zjawisk często występujących, jednak zwyczajowo jest ono ignorowane. Partnerzy osoby chorej mogą być dla niej wartym uwagi wsparciem. Odtrucie alkoholowe jest potrzebne w przypadku zapoczątkowania terapii. Detoks eliminuje z organizmu wszelkie wrogie substancje. Nieodzowne jest odtrucie fizyczne i psychiczne. Podczas tego zabiegu pacjent dostaje minerały i leki. W potężnym stopniu przyczyniają się one do likwidacji objawów odstawienia alkoholu.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów »

  Przedsiębiorstwo Finaltech mające siedzibę w Bydgoszczy to jednocześnie serwis notebooków, laptopów, konsoli, projektant sieci i sklep wirtualny. Serwis obejmuje między innymi konsole typu PS3 oraz XBOX oraz naprawia urządzenia Apple. Naprawa laptopów czy też konsoli wymaga dużej wiedzy technicznej i bazy części zamiennych. Finaltech doskonale spełnia te wymagania. Serwis współtworzą odpowiednio przygotowani eksperci, znawcy PS3 oraz XBOX. Dzięki tej ekipie możliwa jest wszechstronna naprawa komputerów w Bydgoszczy i pozostałych miejscowościach. Firma oferuje obsługę informatyczną jednostek gospodarczych oraz konfiguruje oprogramowanie w komputerach prywatnych. Naprawa konsol i notebooków dotyczy zarówno software jak i hardware, podobnie jest z naprawą innego sprzętu elektronicznego. W serwisie można zlecić konfigurację systemową i znaczną ilość innych usług.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toruń hotel »

  Faktem jest, że właściwie w wszelkiej dzielnicy Torunia odszukamy nocleg w jakim dogodnie przenocujemy. Lecz czy zastanawialiście się Państwo nad wyborem hotele Toruń oddalonych o kilka kilometrów od centrum? Przedsiębiorstwo Dwa Księżyce reprezentująca pensjonat położony w Małej Nieszawce zaraz za obszarem miasta, chce zademonstrować Państwu ofertę na wynajem pokoi w normie dwóch gwiazdek. Mnóstwo klientów, jacy już skorzystali z posług firmowych noclegi Toruń, zachwalało w szczególności jakość pokoi, domowe pożywienie oraz rasową i przyjemną obsługę. Umiejscowienie pensjonatu nie sprawiała naszym turystom żadnych kłopotów, pomimo iż jest to 5 km. dzielących nasz obiekt od śródmieścia. Większa część z nich korzystała zwyczajnie z usług taryf czy też komunikacji miejskiej. W tak małej odpłatności które reprezentuje nasz hotel Toruń ewidentnie nie wyszukasz nic lepszego. Zapraszamy zatem na stronę internetową dwaksiezyce.pl gdzie zdołasz w podobny sposób złożyć rezerwację online jak również przypatrzeć się wnętrzu naszego obiektu.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny, księgowość Toruń »

  Biuro rozliczeniowe TCG z Torunia od kilkunastu lat jest niekwestionowanym liderem nowoczesnych kadr i płac i rozliczeń podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa oraz spółki. Specjalizujemy się w controllingu i poradach prawnych. Nasz radca prawny zajmie się każdą sprawą podatkową, napisze też akty i założy spółkę. Rachunkowość, którą się zajmujemy jest naszą pasją co pozwala nam w pełni zaangażować się w wykonywanie naszych zleceń, a współpraca z naszą firmą, przyniesie wiele wymiernych korzyści - np. oszczędność względem zatrudnienia księgowej i kadrowej na etacie.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • F.H. Kaprys »

  Dobór mebli dla swojego mieszkania w żadnym razie nie jest taki prosty. W związku z tym w wielu salonach znajdziemy personel, który fachowo doradzi nam które wyposażenie wnętrza wybrać. Wzorem takiego salonu jest przedsiębiorstwo "Kaprys" sprzedające szczególnie meble na wymiar Toruń lecz także te w tradycyjnych rozmiarach. W ofercie firmy można odnaleźć co więcej najróżniejsze usługi jak na przykład wykonywanie drewnianej zabudowy czy też regenerowanie starych mebli. Każde produkty i usługi odszukacie Państwo w firmowym katalogu dostępnym na stronie internetowej i w salonie. Obecnie polecamy kontrahentom zakup krzesła Toruń do jadalni czy też kuchni. Robimy je przede wszystkim na zamówienie gdyż zasadniczo każdy ma rozmaite obicia oraz 26 kolorów do wyboru. Przeglądając firmową stronę web znajdziesz zakładkę krzesła i szafy Toruń. To właśnie tutaj odnajdziesz całe komplety dla kuchni i jadalni w konkurenyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty kominków nowoczesnych »

  Serdecznie zapraszamy perspektywicznych albo obecnych kontrahentów do bliższego zaznajomienia się z paletą usług firmy KODO Kominki Warszawa. Profesjonalny katalog dostępny w sieci www mieści liczne projekty kominków, wysokiej jakości akcesoria, typu wkłady kominkowe znanych producentów, i in. Jako polecana firma od ćwierć wieku zajmujemy się wykonawstwem artykułów takich jak kominki rustykalne – kominki portalowe lub kominki kozy. Rzeźbimy, w oparciu o atrakcyjne projekty kominków klasycznych, ozdobne kominki dekoracyjne, kominki z marmuru albo ze zróżnicowanych rodzajów wysokiej specyfikacji skał, np. wapieni albo piaskowca. Firma KODO kozłowski & domiński Kominki Trójmiasto jest wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem brytyjskiej firmy Chesney’s, dostawcy wyjątkowych kominków, z najdłuższą w skali globalnej tradycją działalności w obszarze kominki rustykalne z kamienia naturalnego. KODO Kominki Bydgoszcz – zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Toruń »

  Pod warunkiem, że poszukujesz usług IT wysokiej jakości, to serdecznie zapraszamy do serwisu komputerowego Toruń Sak Computer Systems. Możemy poszczycić się sporą bazą klientów a także porządnym doświadczeniem osiągniętym w ciągu lat firmowej działalności. Prowadzimy naprawy na miejscu jak i u klientów z bezpłatnym dojazdem na obszarze aglomeracji. Propozycja firmy zawiera także takie posługi jak odzyskiwanie danych, zakładanie sieci, konfigurację routerów. Firmową domeną jednak jest naprawa komputerów Toruń mianowicie komputerów przenośnych i pecetów oraz wszelakie zagadnienia związane z tą usługą to znaczy wymiana matryc, naprawa elementów oraz oczywiście diagnozowanie awarji. Skontaktuj się z firmowym informatykiem Toruń jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o firmowej aktywności. Przedstawi on Ci pełną propozycję firmy SCS, a wtenczas łatwiej będzie Tobie wybrać z której posługi chcesz zrobić użytek. Zapraszamy!Konkurencja w branży IT powoli powoduje, że na Toruńskim rynku rozpoczynają wynurzać się tylko te najlepsze serwisy komputerowe Toruń, jakie zgarniają większość klientów oraz działają już od lat. Da się zdecydowanie stwierdzić toteż, iż nie opłaca się już zakładać w tym miejscu nowych biznesów specjalizujących się w naprawie komputerów Toruń oraz wielostronnie pojętej branży informatycznej. Wracając jednak do serwisów - kluczowymi spośród tych jakie są już znane oraz które na sto procent podtrzymają się na rynku to Tryton, Komputronik i Sak Computer Systems. Wszystkie te jednostki mogą poszczycić się sporą bazą klientów zarówno z terenów aglomeracji jak również okolicznych osiedli a także porządnymi pracownikami, jakimi są profesjonalni informatycy Toruń. Propozycja przedsiębiorstw osiągalna jest na witrynach www wszystkich z nich. Jeżeli toteż jesteś zainteresowany czy też chciałbyś dowiedzieć się więcej o ich działalności, zdecydowanie użyj wyszukiwarki internetowej.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia uzależnień »

  Formy działania ośrodka Oaza są dowodem na to, że można konsolidować przyjemne z pożytecznym. Pacjenci doceniają familijną atmosferę i mnóstwo udogodnień. Terapia odwykowa to najbardziej przykry krok w leczeniu. Jeśli chodzi oa leczenie lkoholika bądź leczenie lekomanii i innych uzależnień od środków psychoaktywnych, pacjent po przeżyciu detoksu posiada oczyszczony z toksycznych substancji organizm. Od tego momentu zaczyna się terapia właściwa. Każdy pacjent jest dla personelu specjalistów oddzielnym przypadkiem – w związku z czym dobierane są optymalne rozwiązania. Uczestnictwo w terapii grupowej i indywidualnej umożliwia spojrzeć życie z zupełnie innej strony. Ośrodek leczenia uzależnień specjalizuje się również w uzależnieniach od hazardu, gier czy Internetu. Ostatnimi czasy uzależnienie od gier komputerowych jest nierzadko spotykanym problemem, głównie u młodzieży. Żeby przywrócić młodego człowieka życiu społecznemu bez konieczności przerywania szkoły, oferowane jest leczenie ambulatoryjne.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholika »

  Za sprawą tego, że zapewnia usługi Klinika Uzależnień OAZA, znakomicie jesteśmy w stanie leczyć uzależnienie od komputera. Tak samo, jeżeli chodzi o leczenie lekomanii. Poszczególni specjaliści ciągle poszerzają swoje kwalifikacje. Terapia alkoholowa oparta jest na zdeterminowaniu osoby w niej uczestniczącej. Leczenie uzależnień (np. uzależnienie od hazardu) wiąże się z wartościowymi skutkami w wielu sferach życia. Korzyści czerpie nie tylko psychika, poprawia się też życie rodzinne.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń Poltax »

  Biuro rachunkowe Poltax jest prężnie rozwijającą się firmą, która wspiera wielu lokalnych przedsiębiorców. nasza drużyna składa się z rzetelnych i rozeznanych specjalistów w dziedzinie finansów i rachunkowości. To właśnie doskonałe umiejętności i otwarcie się na nowoczesne rozwiązania księgowe, sprawia, że jesteśmy w stanie współdziałać z Klientami z różnych branż i z korzyścią rozliczać ich finanse. Prowadzone przez nasze biuro usługi księgowe to gwarancja skutecznego rozwoju Twojej firmy. Biuro rachunkowe Poltax świadczy kompleksowe usługi finansowe, takie jak prowadzenie pełnej księgowości dla firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Powierzając nam obsługę swoich finansów, będziesz miał większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Opracowywane przez przez nas raporty finansowe umożliwią Ci podejmowanie racjonalnych i rzeczowych decyzji. Firma Poltax pomaga także Klientom przy rejestracji działalności gospodarczej. Będziemy Ci pomagać na etapie wypełniania koniecznych dokumentów. Razem wybierzemy odpowiedni system rozliczeń podatku. Oferujemy również praktyczne oprogramowania do zarządzania finansami firmy, przez które nie pogubisz się w swoich rachunkach. Dla naszej firmy istotna jest skuteczność działań i dotrzymywanie umówionych terminów. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymifirmami. Nowatorskie programy księgowe dają nam możliwość szybciej rozliczać Twoje rachunki i korzystniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z nami Twoja firma będzie lepiej prosperować.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualna pomoc psychologiczna Wrocław »

  Zjawił się czas, iż potrzebujesz skorzystać z porady profesjonalnego psychologa? Ofert w rodzaju dobry psychoterapeuta Wrocław bądź też psycholodzy Wrocław jest dużo, lecz nie masz pojęcia gdzie odnaleźć tę szczególną dla siebie? Sprawdź Gabinet Psychologiczny Wrocław, a może właśnie tam odnajdziesz rozwiązanie na swoje trudności. Ze świadczeń oferowanych przez ten Gabinet Psychoterapii Wrocław, korzystało z sukcesem już wiele ludzi, czyniąc swoje życie znów radosnym. Gabinet Psychologiczny Wrocław zapewnia indywidualne traktowanie każdego pacjenta. Kontakt do nas na naszej www. Polecamy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pizza Bydgoszcz dowóz »

  Wspaniała pizza to jedna z wielu zalet Pizza-Inn. Większość proponowanych posiłków w formie pizzy zawiera pieczarki, lecz jest również pizza z owocami morza. Pizza-Inn Pizza Bydgoszcz serwuje kilka rodzajów sosu, między innymi czosnkowy. Imperia to pizza mająca dużą ilość elementów składowych. Korzystając z usług Pizza-Inn Pizzeria Bydgoszcz możemy zwykły obiad zastąpić wyśmienitą pizzą i zagwarantować sobie konkretny napój.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Panorama »

  Agencja Nieruchomości Panorama z Torunia zapewnia generalną usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego biura nieruchomości, sprostamy nawet najbardziej wyszukanym żądaniom Zleceniodawców. Z agencją nieruchomości Panorama z zyskiem spieniężysz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a ponadto dostajesz gwarancję, że transakcja odbędzie się w bezpieczny sposób. Doświadczeni przedstawiciele biura nieruchomości z Torunia są ze swoim Kontrahentem na każdym etapie dokonywania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja rozpoczyna się w momencie pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub sfinalizowaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. Wszystkie transakcje odbywają się pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości W biurze nieruchomości Panorama zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasi Zleceniodawcy nie działają na co dzień na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy współpracować z Kontrahentem przy każdym etapie transakcji, aby korzystnie wpłynąć na jej przebieg. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zyskacie bezcenny czas. Przygotujemy i przypilnujemy niezbędnych dokumentów. Potrzebujesz gotówki na mieszkanie lub dom? W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziesz pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Nie czekaj - już dziś skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości z Torunia. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz pracownikami, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. O każdego Klienta dbamy w taki sposób, jak sami tego byśmy wymagali od innej spółki!

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, szukających porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego przedstawiciela. Nasz doświadczony zespół kreują adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W kancelarii adwokackiej Ius Cogens panuje przekonanie, że nikt nie wie wszystkiego i nie może mieć do czynienia wszystkimi działkami prawa, zatem mamy do dyspozycji ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria bazuje wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowoczesnych metodach pomocy prawnej. Każda następna sprawa z gałęzi prawa jest dla kancelarii Ius Cogens niezwykle istotnym dośwadczeniem, które zdobywamy w każdym dniu pracy. Wiemy doskonale, że do każdej sprawy trzeba podejść jednostkowo. Dbamy o prywatność naszych Klientów i robimy wszystko, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii prawnej Ius Cogens w Toruniu mają spore doświadczenie. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o zadośćuczynienie dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to najczęściej wyjątkowo delikatne i osobiste sprawy. Niesiemy pomoc przy sprawach o rozwód oraz w trudnych przypadkach sporów o dzieci. Zespół kancelarii Ius Cogens proponuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz problem z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Skontaktuj się ze specjalistą Ius Cogens w Toruniu od prawa pracy. W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Postaw na nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem. ADWOKAT TORUŃ

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria prawna z Torunia zaprasza Klientów, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy biegłego prawnika. Z jakiego powodu Twój wybór powinien paść na naszych adwokatów z Torunia? Adwokat, któremu możesz zaufać w każdej okoliczności. Jestem adwokatem, który szanuje czas i pieniądze swoich Klientów. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, a dokładnie w sprawach rozwodowych. Troszczę się o dyskrecję, ekspresowość w wyjaśnianiu konfliktów i wygodę moich Kontrahentów. Oferuję profesjonalne doradztwo prawne, zastępstwo procesowe, jak i mediacje po za sądowe. Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zastępowaniu Klientów przed wymiarem sprawiedliwości. Specjalizuję się w obsłudze spraw rozwodowych. Na codzień doświadczam wielu trudności, z jakimi wiąże się ta bardzo niekomfortowa sytuacja życiowa. Za każdym razem staram się pogodzić rozwodzących się partnerów, troszcząc się o ich wzajemne potomstwo, jak i finanse. Jeśli zależy Ci na dobrym adwokacie rozwodowym, zapewniam Cię, wybór mojej kancelarii to najlepsza decyzja z możliwych. W otwartej parę lat temu kancelarii adwokackiej zgromadziłem najskuteczniejszych ekspertów w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, a także karnego. Obsługujemy kilkunastu Klientów miesięcznie. W prawie 100% prowadzone przez nas sprawy kończą się sukcesem. Jesteśmy zatem kompletną i fachową kancelarią adwokacką radzącą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Dołącz do grupy wielu usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Skorzystaj z doradztwa prawnego lub wynajmij nas w charakterze pełnomocników procesowych. Nie zawiedziesz się na naszych umiejętnościach i naszych nowoczesnych rozwiązaniach. Porady prawne Toruń

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Megalit - Kamieniarstwo Kruszwica »

  Kamień jest materiałem, z jakiego wytwarza się wiele konstrukcji. Używany jest do różnorodnych projektów ozdobnych, jak i do celów praktycznych. Ważne jest jednak to, aby taki przedmiot poddać odpowiedniej obróbce. Mega-Lit to firma, dla której kamieniarstwo Inowrocław jest kluczową gałęzią świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby opracować ten materiał zgodnie z wymaganiami użytkowników. Zakres usług Mega-Lit jest szczególnie szeroki. Z kamienia wykonujemy również nagrobki Inowrocław, które upamiętnią bliską Ci osobę, jak również materiały do zwykłego użytku. W naszej propozycji znajdziesz m. in. blaty granitowe Inowrocław, które będą skutecznym i ładnie wyglądającym rozwiązaniem do kuchni. Gotowanie w niej stanie się dla każdego prawdziwą frajdą. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą kompletną ofertą, która znajduje się na stronie mega-lit. eu.

  Data dodania: 14 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Toruń BlackSoft »

  Twoja strona internetowa może prezentować się unikatowo. Nasza firma zajmuje się takimi usługami jak projektowanie i pozycjonowanie stron www. Projektujemy praktyczne strony i sklepy internetowe, które prezentują wysoką estetykę wykonania. Troszczymy się o każdy szczegół, co gwarantuje, że nasze realizacje spełniają wszelkie potrzeby Użytkowników. BlackSoft to grupa pasjonatów, która zajmuje się pozycjonowaniem już od 10 lat. Cieszą nas nasze mniejsze i większe sukcesy w dziedzinie pozycjonowania stron i wizytówek w Google Maps dla Klientów z różnych branż. Przynoszące rezultaty pozycjonowanie stron nie jest dziełem przypadku. To dokładnie zaplanowany proces, związany z jakością słów kluczowych i tworzeniem bogatej bazy linków. Przy każdym zleceniu optymalizujemy projektowane witryny pod względem algorytmów wyszukiwarek internetowych. Ten mało skomplikowany zabieg powoduje, że Twoja strona szybko znajdzie się na lepszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Jesteśmy zgraną grupą osób o świetnych pomysłach na Twoją stronę internetową. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Data dodania: 24 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Endermologia Toruń »

  Endermologia LPG to totalnie nowoczesny sposób na rynku medycyny estetycznej. Dba zarówno o bezpieczeństwo, owocność i nowoczesne rozwiązania. Gwarancja komfortu zarówno dla pacjenta jak i specjalisty w sektorze, przeprowadzającego sesję endermologii LPG stało się realne dzięki urządzeniu LPG Alliance, opracowanemu przez francuską korporację LPG w trakcie 30 lat. Dzięki spożytkowaniu nowatorskich rozwiązań, endermologia będzie niesłychanie owocna w kwestiach zmniejszania cellulitu, ujędrniania skóry i zlikwidowania warstw tłuszczu. Endermologia LPG sprawi, że ziścisz swoje marzenia o nienagannej sylwetce. Tak samo jak w przypadku różnych sesji upiększających, endermologia w pierwszym etapie oznacza rozmowę ze specjalistą z tej dziedziny. Przeanalizuje on, czy nie obowiązują nas obostrzenia przed tego typu zabiegiem. Endermologia LPG jest kompletnie niedokuczliwa i komfortowa, a jednocześnie bezpieczna dla skóry. Endermologia LPG opiera się na całościowym masażu skóry, a podczas czynności endermologii pacjent zostaje wyposażony w specjalny strój uciskowy. Przyrząd LPG Alliance zawiera w innowacyjną głowicę na którą składa się zmotoryzowana rolka i klapka. Dzięki połączeniu opisanych komponentów, mamy możliwość dotarcia do wszystkich fragmentów skóry. Innowacyjny sprzęt LPG Alliance sprawia, że obecnie sesja endermologii trwa zaledwie ok. 30 minut. Już po pierwszej sesji cellulit jest pomniejszonye o nawet 7 2%, a ujędrnianie skóry jest większe o 8 3%. Po trzech sesjach przyjdą spodziewane efekty. Koszt jednej sesji endermologii LPG to 330 zł. ENDERMOLOGIA TORUŃ

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny rozlewnicze »

  Nalewarki odgrywają bardzo ważną rolę w całej linii rozlewniczej. Odpowiedzialne są za nalewanie produktów do opłukanych opakowań. Nowe nalewarki zaopatrzone są w funkcje poprawiające skuteczność linii produkcyjnej. Można jest skonfigurować pod kątem rodzaju i gęstości dawkowanego produktu, jak i wielkości opakowania. Nasz salon oferuje nalewarki i maszyny rozlewnicze renomowanych firm, takich jak CFT i STOPPIL. Ulepszenie skuteczności linii rozlewniczej ma decydujący wpływ na całość produkcji konkretnego przedsiębiorstwa. Już dziś możesz zapewnić swojemu przedsiębiorstwu bardziej wydajne rezultaty. Maszyny rozlewnicze, takie jak sprzedawane przez nasz salon nalewarki, optymalizują pracę linii. Zapewniają inspekcję procesu nalewu produktów i wpływają na wyższą jakość produkcji, zgodną z aktualnymi standardami. Nalewarki bardzo łatwo dopasowują się do konkretnego pojemnika i konsystencji nalewanego produktu. Dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania obsługa urządzenia jest prosta, podobnie jak jej pielęgnacja. Zapraszamy do autoryzowanego dystrybutora oferującego maszyny rozlewnicze. Zmontujemy dla Ciebie kompleksową linię rozlewniczą zaopatrzoną w urządzenia o wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest zwiększenie wydajności Twojego zakładu. Witajcie w sklepie nowatorskich rozwiązań technologicznych. NALEWARKI ULTRAPAK

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Mapa województw: