Strony z województwa Opolskie:

 • Podstawy księgowości »

  Nie jest trudną rzeczą prowadzić rachunkowość od podstaw, trzeba przeczytać kilka książek lub jeden poradnik i poznać podstawy księgowości a następnie można prowadzić księgi we własnym zakresie, za darmo a co najważniejsze posiadać wgląd do ksiąg. Na stronie jest dokładnie wszystko opisane, jakie mamy do wyboru opcje i jakie opcje są najkorzystniejsze. Materiały zamieszczone na stronce to świetny sposób aby samodzielnie się rozliczać i zaoszczędzić dużo pieniędzy.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Co zrobić żeby urosnąć »

  Witryna internetowa na temat: Co zrobić żeby urosnąć? Na stronie opisana jest ciekawa historia jak to jest mieć niski wzrost, jak taka osoba się czuje, co przeżywa w gimnazjum i jak wygląda jej życie kiedy idzie do technikum. Nie jest to historia bez happy endu, ponieważ finał ma swój szczęśliwy happy end i chłopak z historii urósł bardzo dużo, ponieważ spotkał innego chłopaka z podobnym problemem, zaprzyjaźnił się z nim i już wiedział wszystko co zrobić żeby urosnąć i urósł dzięki pewnym technikom na zwiększenie wzrostu.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Franczyza gastronomiczna-hollypowder.pl »

  Jeśli chcesz otworzyć swoją działalność gastronomiczną, której specjalnością będzie kurczak i ryba w amerykańskim stylu, to dobrze trafiłeś! Producent marynaty i panierki Holly Powder, pomoże ci w sprawach jak wyposażyć lokal, co będzie potrzebne do zaplecza kuchennego, a także zapewni wszelkie materiały promocyjne. Wszystkie te opcje możesz dopasować bezpośrednio do swoich potrzeb wybierając jeden z oferowanych pakietów franczyzowych. Już dziś skontaktuj się z nami i dowiedz się jak poprowadzić swój własny biznes!

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Teksty »

  Stronka istnieje już od wielu lat w polskiej sieci, odwiedzana jest przez polaków z całego świata. Zapraszam cię do zapoznania się z ciekawszymi artykułami zawartymi na niej. Jaka jest waga wieloryba czy może jak skutecznie obniżyć popęd seksualny. A jak interesują cię kulinaria to zajrzyj do działu z przepisami kulinarnymi i sprawdź w jaki sposób prawidłowo marynować mięso. Zapraszamy do przeglądania działów.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia internetowa »

  Osoby prywatne jak też różnorakiego rodzaju przedsiębiorstwa zlecające w CEWE-PRINT druk dokumentów, wysoko cenią sobie fachowe jak też tanie drukowanie, jakie ta drukarnia online realizuje. Odpowiedź na wszelkiego rodzaju pytania dotyczące druku znaleźć da się na łamach strony online tej drukarni. Obojętnie czy zamierza się zamówić druk broszur czy druk ulotek, na stronie odszuka się informacje, przy pomocy których każdy klient bez kłopotu przygotuje ulotki reklamowe, plakaty czy papier firmowy do druku. Drukarnia internetowa CEWE-PRINT oferuje m. in. możliwość korzystania z bezpłatnego wzornika papieru. Pozwala on kontrahentom wybrać rodzaj papieru, w najlepszym stopniu pasującego pod zlecony druk wizytówek czy druk broszur. Stając naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, CEWE-PRINT uruchomiło również darmową infolinie. Dzięki niej otrzymają oni odpowiedź na wszystkie zapytania dotyczące druku. Drukarnia internetowa CEWE-PRINT do każdego rodzaju zamówienia jak też klienta podchodzi indywidualnie.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • LEX LABOR Usługi BHP Opole »

  Lex Labor z Opola zajmuje się kompleksowym doradztwem i wdrażaniem przepisów BHP i PPOŻ. Dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi placówkami na terenie całego województwa zapewniają najwyższe standardy działania. Oferują oceny ryzyka zawodowego, kontrolę warunków pracy i przestrzegania przepisów, prowadzą dochodzenia odnośnie wypadków w pracy i organizują kursy BHP

  Data dodania: 10 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pośrednictwa pracy dla Ukraińców »

  E-biuro do spraw cudzoziemców to miejsce, w którym uzyskasz profesjonalną pomoc w zakresie zatrudnienia cudzoziemca w Twojej firmie. Nasi doświadczeni specjaliści załatwią za Ciebie wszelkie formalności, przeprowadzą rekrutację kandydatów oraz wesprą ich w aklimatyzacji w polskich realiach. Obcokrajowcom pomagamy również załatwiać formalne kwestie dotyczące ślubu, podjęcia nauki czy korzystania z opieki medycznej. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole, Kancelaria Prawna Sebastian Hajdas, Paweł Hiper »

  Przedstawiamy państwu ofertę naszych kancelarii. Jest ona skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi w zakresie stałej i kompleksowej obsługi prawnej firm, zapewniamy doradztwo i udział w negocjacjach handlowych. Naszym zadaniem jest zapewnienie Klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, świadczonej profesjonalnie, skutecznie i szybko. Wyróżnia nas bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie we wszystkie sprawy naszych Klientów. Dlatego też w swojej codziennej pracy stawiamy na bezpośredni kontakt z kontrahentami oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Z tych względów szczególną uwagę zwracamy na jakość świadczonych usług, profesjonalną realizację celów naszych Klientów oraz budowanie wzajemnego zaufania. W celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawnej podjęliśmy stałą współpracę z Kancelarią Notarialną, Kancelarią Adwokacką, Kancelarią Podatkową, Specjalistą z zakresu zamówień publicznych oraz Mediatorem Sądowym

  Data dodania: 12 07 2019 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: