Strony z województwa Warmińsko-mazurskie:

 • Ubezpieczenia Mrągowo. Aviva przedstawwiciel. »

  Profesjonalnie świadczone usługi z zakresu ubezpieczeń i inwestycji. Najwyższa jakość obsługi klienta. Kontakt kliknij TUTAJ Zakres ochrony udzielany przez Aviva jest bardzo szeroki: [*]Ubezpieczenia na życie [*]Ubezpieczenia zdrowotne [*]Ubezpieczenia wypadkowe [*]Ubezpieczenia mieszkań [*]Ubezpieczenia domów [*]Ubezpieczenia nieruchomości [*]Ubezpieczenia majątku firmy [*]Ubezpieczenia oc samochodowe [*]Ubezpieczenia kredytu, cesja Kontakt kliknij TUTAJ Obsługa klientów w powiatach Mrągowo, Pisz, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec, gdzie dojeżdża do klienta po wcześniejszym umówieniu spotkania. Kontakt kliknij TUTAJ Obecnie każdy z nas pragnie w tych nieprzewidywalnych czasach zapewnić sobie chodź odrobinę pewności i co za tym idzie spokoju. Takie zadanie spełniają ubezpieczenia. Podobną kwestią co do pewności i spokoju są nasze przyszłe emerytury. Gdzie również możemy pomóc, byś mógł cieszyć się lepszym życiem na emeryturze.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Zabawki w sieci »

  Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą detaliczną zabawek i asortymentu dziecięcego. Posiadamy szeroką gamme produktów które niejednokrotnie wywołają szereg uśmiechów na twarzy twojego dziecka. Znajdziecie u nas zabawki duże i małe : Lalki, akcesoria dla lalek, samochody, pojazdy na akumulator, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, domki ogrodowe, place zabaw -wózki-foteliki samochodowe-leżaczki-Bujaczki i wiele wiele więcej. Staramy się aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Przekonaj się sam zapraszamy do sklepu zabawkiodmamy. pl

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja driverprogram - karting dla dzieci »

  Driverprogram to fundacja, która zajmuje się pomaganiem pasjonatom sportowym w zakresie rozwoju ich umiejętności jeśli chodzi o wyścigi. Dzięki naszemu wsparciu może okazać się, że odnajdziesz się wśród osób wykorzystujących nasze możliwości szkoleniowe. Mamy pierwszorzędną załogą kierowców, którzy wiedzą jak przekazać wiedzę związaną z gokartami. Zapewniamy także współpracę dla sponsorów. W zakresie tworzonych przez polską fundację zajęć wchodzą między innymi kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najbardziej zdolnych czy półkolonie na stadionie PGE. Podczas wydawanych imprez zapewniamy wysokiej jakości gokarty zawodowe, które utrzymane są w nienagannym stanie technicznym. Zachęcamy do nas zarówno pasjonatów wyścigów jak i sponsorów.

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • JG Value Wycena Nieruchmości »

  JG Value Wycena Nieruchomości firma prowadzona przez licencjonowanego rzeczoznawce majątkowego Joannę Gryguć - Kołodziejską zaprasza Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy. Sporządzamy operaty szacunkowe dla potrzeb kredytowych, inwestycyjnych, podatkowych, księgowych, spadkowych, odszkodowawczych i innych. Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości, warsztat zawodowy oraz profesjonalizm znajdują odzwierciedlenie w realizowanych przez na usługach. Współpracujemy z grupą wyspecjalizowanych fachowców z dziedzin geodezji, budownictwa oraz innymi rzeczoznawcami z regionu dzięki czemu jakość naszych usług jest wizytówką naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Tomaszewski »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Targes.pl - platforma sprzedaży produktów regionalnych »

  Wytwarzasz produkty regionalne z Warmii i Mazur? Zarejestruj się bezpłatnie na https://www. targes. pl, platformie sprzedażowej unikalnych produktów i znajdź klientów. Nasza platforma ma na celu połączenie sprzedających i kupujących. Zapraszamy do rejestracji na naszym portalu wszystkich producentów, rzemieślników i dostawców usług z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, a w szczególności organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, ale także przedsiębiorstwa lokalne oraz rękodzielników.

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • LIK Czarter jachtów »

  Szybkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. Zastanawiasz się, gdzie w tym roku go spędzisz? Ofert na rynku jest bardzo wiele, ale co wybrać? Może w tym roku masz chęć spędzić inaczej urlop? Zdecydujesz się na coś co sprawi, że długo będziesz go pamiętał? Wybierz propozycję spędzenia urlopu na jachcie. Wystarczy, że skontaktujesz się z lik-czarter. pl i zapoznasz się z ofertą. Zagwarantujemy Ci wspaniałą przygodę, której szybko nie zapomnisz. Korzystając z czarter jachtów na Mazurach masz możliwość poznać zasady żeglowania i zakochać się w malowniczych krajobrazach Mazur.

  Data dodania: 16 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Teton Alpinistyka Przemysłowa »

  Budynki przemysłowe należą do bardzo specyficznych obiektów, w których wiele pracy musi być wykonywanych w niesprzyjających warunkach i na dużych wysokościach. Bezpieczeństwo działań montażowych, serwisowych, porządkowych czy konserwacyjnych jest w stanie zapewnić alpinistyka przemysłowa. Specjalizację w tej dziedzinie posiada ekipa firmy Teton, czyli zespół pracowników wykwalifikowanych w obsłudze sprzętu transportu bliskiego, dostępu linowego oraz innych technik czy narzędzi. Usługi realizowane są zgodnie z normami oraz przepisami.

  Data dodania: 31 12 2021 · szczegóły wpisu »
 • TETON clean »

  Aby bezpiecznie i zgodnie z wytycznymi eksploatować budynki w segmencie przemysłowym i branży spożywczej, należy szczególną wagę przywiązywać do właściwego standardu higieniczno-sanitarnego. Warunkiem sprostania specyficznym wymaganiom jest kompleksowa obsługa pod kątem mycia, dezynfekcji, sprzątania i czyszczenia powierzchni. Profesjonalne usługi w tym zakresie świadczą pracownicy firmy TETON clean, którzy specjalizują się w nowoczesnej alpinistyce przemysłowej. W ofercie dostępne jest m. in. mycie stref podsufitowych, sanityzacja czy audyty czystościowe.

  Data dodania: 13 07 2022 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: