Strony z województwa Warmińsko-mazurskie:

 • Ubezpieczenia Mrągowo. Aviva przedstawwiciel. »

  Profesjonalnie świadczone usługi z zakresu ubezpieczeń i inwestycji. Najwyższa jakość obsługi klienta. Kontakt kliknij TUTAJ Zakres ochrony udzielany przez Aviva jest bardzo szeroki: [*]Ubezpieczenia na życie [*]Ubezpieczenia zdrowotne [*]Ubezpieczenia wypadkowe [*]Ubezpieczenia mieszkań [*]Ubezpieczenia domów [*]Ubezpieczenia nieruchomości [*]Ubezpieczenia majątku firmy [*]Ubezpieczenia oc samochodowe [*]Ubezpieczenia kredytu, cesja Kontakt kliknij TUTAJ Obsługa klientów w powiatach Mrągowo, Pisz, Giżycko, Kętrzyn, Biskupiec, gdzie dojeżdża do klienta po wcześniejszym umówieniu spotkania. Kontakt kliknij TUTAJ Obecnie każdy z nas pragnie w tych nieprzewidywalnych czasach zapewnić sobie chodź odrobinę pewności i co za tym idzie spokoju. Takie zadanie spełniają ubezpieczenia. Podobną kwestią co do pewności i spokoju są nasze przyszłe emerytury. Gdzie również możemy pomóc, byś mógł cieszyć się lepszym życiem na emeryturze.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • JG Value Wycena Nieruchmości »

  JG Value Wycena Nieruchomości firma prowadzona przez licencjonowanego rzeczoznawce majątkowego Joannę Gryguć - Kołodziejską zaprasza Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy. Sporządzamy operaty szacunkowe dla potrzeb kredytowych, inwestycyjnych, podatkowych, księgowych, spadkowych, odszkodowawczych i innych. Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości, warsztat zawodowy oraz profesjonalizm znajdują odzwierciedlenie w realizowanych przez na usługach. Współpracujemy z grupą wyspecjalizowanych fachowców z dziedzin geodezji, budownictwa oraz innymi rzeczoznawcami z regionu dzięki czemu jakość naszych usług jest wizytówką naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze Zabawki w sieci »

  Jesteśmy sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą detaliczną zabawek i asortymentu dziecięcego. Posiadamy szeroką gamme produktów które niejednokrotnie wywołają szereg uśmiechów na twarzy twojego dziecka. Znajdziecie u nas zabawki duże i małe : Lalki, akcesoria dla lalek, samochody, pojazdy na akumulator, traktorki na pedały, zabawki ogrodowe, domki ogrodowe, place zabaw -wózki-foteliki samochodowe-leżaczki-Bujaczki i wiele wiele więcej. Staramy się aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Przekonaj się sam zapraszamy do sklepu zabawkiodmamy. pl

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Marcin Tomaszewski »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 10 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Targes.pl - platforma sprzedaży produktów regionalnych »

  Wytwarzasz produkty regionalne z Warmii i Mazur? Zarejestruj się bezpłatnie na https://www. targes. pl, platformie sprzedażowej unikalnych produktów i znajdź klientów. Nasza platforma ma na celu połączenie sprzedających i kupujących. Zapraszamy do rejestracji na naszym portalu wszystkich producentów, rzemieślników i dostawców usług z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, a w szczególności organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, ale także przedsiębiorstwa lokalne oraz rękodzielników.

  Data dodania: 13 12 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: