Strony z województwa Pomorskie:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • HaloRent »

  Nowoczesne samochody oraz niesłychanie atrakcyjne ceny. Błyskawiczna rezerwacja online oraz bezpłatne podstawienie auta w trójmieście. Dzięki temu nasza propozycja: wynajem samochodów zasłużyła już sobie na poważanie wielu Klientów. Jeżeli szukają Państwo samochodu osobowego bądź auto lawety to serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją. Podstawiamy auta bezpłatnie w parę lokalizacji na obszarze Trójmiasta takich jak dworzec PKP Gdańsk, dworzec w Gdyni a także lotnisko Gdańsk Rębiechowo co jest doskonałą propozycją dla osób przylatujących do Gdańska w zamiarach turystycznych lub służbowych. Oferujemy sporo wygodnych możliwości zapłaty: gotówka, karta oraz przez internet. Natomiast rezerwacja przez internet uczyni, że wynajęcie auta w HaloRent będzie ekspresowe i proste. Oferta: - samochody osobowe - samochody dostawcze - busy - autolawety Serdecznie zapraszamy!!! Wypożyczalnia HALORENT

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma Dekoratorska w Grudziądzu »

  Piękna dekoracja sali na ślub Sala ślubna powinna być zawsze przyzwoicie udekorowana, by podkreślić istotność wydarzenia jakim są zaślubiny. Wskutek tego też dekoracje ślubne za każdym razem warto dobrać tak, aby sprawiały one, że zabawa w ponadprzeciętnych okolicznościach będzie niezwyczajna. Współcześnie dekoracja sali może wyglądać różnorako – nie zawsze muszą być to standardowe rozwiązania. Często dekoracje sal weselnych to nie gołąbki, serduszka oraz balony, lecz stawia się na zdefiniowany temat ślubu. Dlatego też ślubne dekoracje sal mogą wówczas dotyczyć jakiejś pory roku, hobby pary młodej, mogą też być związane z ich ulubionymi miejscami, jakimś krajem, więc rozwiązań pod tym względem jest rzeczywiście moc. Trzeba jednak zawsze pamiętać o tym, żeby dekoracja sali weselnej została przygotowana wcześniej, a najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie wszystkiego fachowej firmie, która się w tym specjalizuje. W takim przypadku nie trzeba będzie już się o nic martwić, jako że to do jej zakresu działań będzie należało przygotowanie wyjątkowo pięknej dekoracji sali.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dieta optymalna »

  Uznany ośrodek Arkadia Lido, który znajduje się w Jastrzębiej Górze, oferuje leczenie trzustki i leczenie wątroby. Najlepszy ośrodek Arkadia Lido, który znajduje się w Jastrzębiej Górze, posiada w swojej propozycji leczenie trzustki, a także leczenie wątroby. W obecnych czasach coraz większa ilość osób posiada różne problemy ze zdrowiem. W późniejszych latach niezbędne może się okazać leczenie kręgosłupa i leczenie miażdżycy. Trudności te spotykają coraz to znaczniejszą rzeszę osób w starszym wieku i stają się one nadzwyczaj męczące. W ośrodku – Arkadia Lido z pomyślnością można wyleczyć ogromną liczbą kłopotów zdrowotnych dzięki wykorzystywaniu diety optymalnej oraz rozmaitego typu zabiegów.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Bez wątpliwości problem z alkoholem posiada w naszym kraju spora liczba ludzi. Problem z alkoholem rozpoczyna się w takim wypadku, gdy osoba uzależniona traci kontrolę nad swoim piciem. W ogromnej ilości przypadków taka osoba zaniedbuje oprócz tego swoją rodzinę i obowiązki domowe. Alkoholizm jest bez wątpienia bardzo skomplikowaną chorobą, toteż pożądane może się okazać leczenie odwykowe. Terapia alkoholowa musi być prowadzona przez najlepszych ekspertów, żeby wydała dobre owoce. Dużym problemem może być także współuzależnienie, które dotyka najbliższe otoczenie osoby uzależnionej. Z tej racji ośrodek Oaza przywiązuje bardzo dużą wagę do jego zdiagnozowania. Współuzależnienie zalicza się do zjawisk często występujących, jednak zwyczajowo jest ono ignorowane. Partnerzy osoby chorej mogą być dla niej wartym uwagi wsparciem. Odtrucie alkoholowe jest potrzebne w przypadku zapoczątkowania terapii. Detoks eliminuje z organizmu wszelkie wrogie substancje. Nieodzowne jest odtrucie fizyczne i psychiczne. Podczas tego zabiegu pacjent dostaje minerały i leki. W potężnym stopniu przyczyniają się one do likwidacji objawów odstawienia alkoholu.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Toruń »

  Pod warunkiem, że poszukujesz usług IT wysokiej jakości, to serdecznie zapraszamy do serwisu komputerowego Toruń Sak Computer Systems. Możemy poszczycić się sporą bazą klientów a także porządnym doświadczeniem osiągniętym w ciągu lat firmowej działalności. Prowadzimy naprawy na miejscu jak i u klientów z bezpłatnym dojazdem na obszarze aglomeracji. Propozycja firmy zawiera także takie posługi jak odzyskiwanie danych, zakładanie sieci, konfigurację routerów. Firmową domeną jednak jest naprawa komputerów Toruń mianowicie komputerów przenośnych i pecetów oraz wszelakie zagadnienia związane z tą usługą to znaczy wymiana matryc, naprawa elementów oraz oczywiście diagnozowanie awarji. Skontaktuj się z firmowym informatykiem Toruń jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o firmowej aktywności. Przedstawi on Ci pełną propozycję firmy SCS, a wtenczas łatwiej będzie Tobie wybrać z której posługi chcesz zrobić użytek. Zapraszamy!Konkurencja w branży IT powoli powoduje, że na Toruńskim rynku rozpoczynają wynurzać się tylko te najlepsze serwisy komputerowe Toruń, jakie zgarniają większość klientów oraz działają już od lat. Da się zdecydowanie stwierdzić toteż, iż nie opłaca się już zakładać w tym miejscu nowych biznesów specjalizujących się w naprawie komputerów Toruń oraz wielostronnie pojętej branży informatycznej. Wracając jednak do serwisów - kluczowymi spośród tych jakie są już znane oraz które na sto procent podtrzymają się na rynku to Tryton, Komputronik i Sak Computer Systems. Wszystkie te jednostki mogą poszczycić się sporą bazą klientów zarówno z terenów aglomeracji jak również okolicznych osiedli a także porządnymi pracownikami, jakimi są profesjonalni informatycy Toruń. Propozycja przedsiębiorstw osiągalna jest na witrynach www wszystkich z nich. Jeżeli toteż jesteś zainteresowany czy też chciałbyś dowiedzieć się więcej o ich działalności, zdecydowanie użyj wyszukiwarki internetowej.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toruń hotel »

  Faktem jest, że właściwie w wszelkiej dzielnicy Torunia odszukamy nocleg w jakim dogodnie przenocujemy. Lecz czy zastanawialiście się Państwo nad wyborem hotele Toruń oddalonych o kilka kilometrów od centrum? Przedsiębiorstwo Dwa Księżyce reprezentująca pensjonat położony w Małej Nieszawce zaraz za obszarem miasta, chce zademonstrować Państwu ofertę na wynajem pokoi w normie dwóch gwiazdek. Mnóstwo klientów, jacy już skorzystali z posług firmowych noclegi Toruń, zachwalało w szczególności jakość pokoi, domowe pożywienie oraz rasową i przyjemną obsługę. Umiejscowienie pensjonatu nie sprawiała naszym turystom żadnych kłopotów, pomimo iż jest to 5 km. dzielących nasz obiekt od śródmieścia. Większa część z nich korzystała zwyczajnie z usług taryf czy też komunikacji miejskiej. W tak małej odpłatności które reprezentuje nasz hotel Toruń ewidentnie nie wyszukasz nic lepszego. Zapraszamy zatem na stronę internetową dwaksiezyce.pl gdzie zdołasz w podobny sposób złożyć rezerwację online jak również przypatrzeć się wnętrzu naszego obiektu.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty kominków nowoczesnych »

  Serdecznie zapraszamy perspektywicznych albo obecnych kontrahentów do bliższego zaznajomienia się z paletą usług firmy KODO Kominki Warszawa. Profesjonalny katalog dostępny w sieci www mieści liczne projekty kominków, wysokiej jakości akcesoria, typu wkłady kominkowe znanych producentów, i in. Jako polecana firma od ćwierć wieku zajmujemy się wykonawstwem artykułów takich jak kominki rustykalne – kominki portalowe lub kominki kozy. Rzeźbimy, w oparciu o atrakcyjne projekty kominków klasycznych, ozdobne kominki dekoracyjne, kominki z marmuru albo ze zróżnicowanych rodzajów wysokiej specyfikacji skał, np. wapieni albo piaskowca. Firma KODO kozłowski & domiński Kominki Trójmiasto jest wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem brytyjskiej firmy Chesney’s, dostawcy wyjątkowych kominków, z najdłuższą w skali globalnej tradycją działalności w obszarze kominki rustykalne z kamienia naturalnego. KODO Kominki Bydgoszcz – zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholika »

  Za sprawą tego, że zapewnia usługi Klinika Uzależnień OAZA, znakomicie jesteśmy w stanie leczyć uzależnienie od komputera. Tak samo, jeżeli chodzi o leczenie lekomanii. Poszczególni specjaliści ciągle poszerzają swoje kwalifikacje. Terapia alkoholowa oparta jest na zdeterminowaniu osoby w niej uczestniczącej. Leczenie uzależnień (np. uzależnienie od hazardu) wiąże się z wartościowymi skutkami w wielu sferach życia. Korzyści czerpie nie tylko psychika, poprawia się też życie rodzinne.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny, księgowość Toruń »

  Biuro rozliczeniowe TCG z Torunia od kilkunastu lat jest niekwestionowanym liderem nowoczesnych kadr i płac i rozliczeń podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa oraz spółki. Specjalizujemy się w controllingu i poradach prawnych. Nasz radca prawny zajmie się każdą sprawą podatkową, napisze też akty i założy spółkę. Rachunkowość, którą się zajmujemy jest naszą pasją co pozwala nam w pełni zaangażować się w wykonywanie naszych zleceń, a współpraca z naszą firmą, przyniesie wiele wymiernych korzyści - np. oszczędność względem zatrudnienia księgowej i kadrowej na etacie.

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia uzależnień »

  Formy działania ośrodka Oaza są dowodem na to, że można konsolidować przyjemne z pożytecznym. Pacjenci doceniają familijną atmosferę i mnóstwo udogodnień. Terapia odwykowa to najbardziej przykry krok w leczeniu. Jeśli chodzi oa leczenie lkoholika bądź leczenie lekomanii i innych uzależnień od środków psychoaktywnych, pacjent po przeżyciu detoksu posiada oczyszczony z toksycznych substancji organizm. Od tego momentu zaczyna się terapia właściwa. Każdy pacjent jest dla personelu specjalistów oddzielnym przypadkiem – w związku z czym dobierane są optymalne rozwiązania. Uczestnictwo w terapii grupowej i indywidualnej umożliwia spojrzeć życie z zupełnie innej strony. Ośrodek leczenia uzależnień specjalizuje się również w uzależnieniach od hazardu, gier czy Internetu. Ostatnimi czasy uzależnienie od gier komputerowych jest nierzadko spotykanym problemem, głównie u młodzieży. Żeby przywrócić młodego człowieka życiu społecznemu bez konieczności przerywania szkoły, oferowane jest leczenie ambulatoryjne.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa laptopów »

  Przedsiębiorstwo Finaltech mające siedzibę w Bydgoszczy to jednocześnie serwis notebooków, laptopów, konsoli, projektant sieci i sklep wirtualny. Serwis obejmuje między innymi konsole typu PS3 oraz XBOX oraz naprawia urządzenia Apple. Naprawa laptopów czy też konsoli wymaga dużej wiedzy technicznej i bazy części zamiennych. Finaltech doskonale spełnia te wymagania. Serwis współtworzą odpowiednio przygotowani eksperci, znawcy PS3 oraz XBOX. Dzięki tej ekipie możliwa jest wszechstronna naprawa komputerów w Bydgoszczy i pozostałych miejscowościach. Firma oferuje obsługę informatyczną jednostek gospodarczych oraz konfiguruje oprogramowanie w komputerach prywatnych. Naprawa konsol i notebooków dotyczy zarówno software jak i hardware, podobnie jest z naprawą innego sprzętu elektronicznego. W serwisie można zlecić konfigurację systemową i znaczną ilość innych usług.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.H. Kaprys »

  Dobór mebli dla swojego mieszkania w żadnym razie nie jest taki prosty. W związku z tym w wielu salonach znajdziemy personel, który fachowo doradzi nam które wyposażenie wnętrza wybrać. Wzorem takiego salonu jest przedsiębiorstwo "Kaprys" sprzedające szczególnie meble na wymiar Toruń lecz także te w tradycyjnych rozmiarach. W ofercie firmy można odnaleźć co więcej najróżniejsze usługi jak na przykład wykonywanie drewnianej zabudowy czy też regenerowanie starych mebli. Każde produkty i usługi odszukacie Państwo w firmowym katalogu dostępnym na stronie internetowej i w salonie. Obecnie polecamy kontrahentom zakup krzesła Toruń do jadalni czy też kuchni. Robimy je przede wszystkim na zamówienie gdyż zasadniczo każdy ma rozmaite obicia oraz 26 kolorów do wyboru. Przeglądając firmową stronę web znajdziesz zakładkę krzesła i szafy Toruń. To właśnie tutaj odnajdziesz całe komplety dla kuchni i jadalni w konkurenyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne, baterie kondensatorów, rozdzielnice niskiego napięcia | Elstin »

  Elstin s. j to firma działaj±ca w branży elektrycznej. Oferujemy elektroinstalacje, baterie kondensatorów, napędy elektryczne, rozdzielnice niskiego napięcia, elektryczne instalacje przemysłowe i wiele innych. Mamy bogate doświadczenie i ogromne umiejętności poparte wieloma świetnie zrealizowanymi inwestycjami.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Body Dla Noworodka, Dzieci »

  Mając na uwadze, żeby małemu niemowlęciu było przez cały czas właściwie ciepło, dobrze jest nabyć body dla dzieci. Stanowi to najbardziej uznany wyrób w sklepie SzipSzop. Znamy potrzeby każdej mamy i wiemy co jest na rzecz oseska najważniejsze. Serwujemy towary od pierwszorzędnych fabrykantów. Zaliczamy na ich poczet także body dla niemowląt. To bardzo wygodne ubranko, które wspomaga zachować u dziecka perfekcyjną wartość temperatury ciała. Body dla noworodka oferujemy w całkiem zróżnicowanej rozmiarówce co więcej, ciekawych odcieniach, jakie pozwalają rodzicielce na wybór idealnego wariantu dla potomka. Gdy wolisz nie sterczeć w ogonkach do kasy lub chodzić po sklepach w swojej miejscowości - złóż zamówienie w e-sklepie Szip Szop. Niewątpliwie będziesz zadowolona, a Twoje dziecko będzie mieć najlepsze możliwe ubranka.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pizza Bydgoszcz dowóz »

  Wspaniała pizza to jedna z wielu zalet Pizza-Inn. Większość proponowanych posiłków w formie pizzy zawiera pieczarki, lecz jest również pizza z owocami morza. Pizza-Inn Pizza Bydgoszcz serwuje kilka rodzajów sosu, między innymi czosnkowy. Imperia to pizza mająca dużą ilość elementów składowych. Korzystając z usług Pizza-Inn Pizzeria Bydgoszcz możemy zwykły obiad zastąpić wyśmienitą pizzą i zagwarantować sobie konkretny napój.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do Niemiec godne polecenia »

  Jeśli szukasz oferty na dobre i sprawdzone przewozy do Niemiec to warto zwrócić uwagę na przewozy do Niemiec oferowane przez firmę Beatabus. Jest to sprawdzony i rzetelny przewoźnik, który świadczy przewozy z Pomorza do wielu niemieckich miast jak i również transfer powrotny. Busy do Niemiec Beatabus to gwarancja komfortowej i szybkiej podróży z polskim kierowcą, który zadba o bezpieczeństwo swoich pasażerów. Do tego Beatabus nigdy nie pobiera dodatkowych opłat za przewożone bagaże, przez co oferuje korzystniejsze warunki niż inni przewoźnicy.

  Data dodania: 15 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualna pomoc psychologiczna Wrocław »

  Zjawił się czas, iż potrzebujesz skorzystać z porady profesjonalnego psychologa? Ofert w rodzaju dobry psychoterapeuta Wrocław bądź też psycholodzy Wrocław jest dużo, lecz nie masz pojęcia gdzie odnaleźć tę szczególną dla siebie? Sprawdź Gabinet Psychologiczny Wrocław, a może właśnie tam odnajdziesz rozwiązanie na swoje trudności. Ze świadczeń oferowanych przez ten Gabinet Psychoterapii Wrocław, korzystało z sukcesem już wiele ludzi, czyniąc swoje życie znów radosnym. Gabinet Psychologiczny Wrocław zapewnia indywidualne traktowanie każdego pacjenta. Kontakt do nas na naszej www. Polecamy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU ERGE - Kostka brukowa Gdańsk »

  Trójmiasto i okolice pod względem zaopatrzenia w kostkę brukową opanowane są przez gdańską firmę ERGE. Oferta sprzedażowa przedsiębiorstwa zawiera kostki brukowe i granitowe oraz wszelkiego rodzaju wyroby z kamienia, poczynając od rzeźb ogrodowych, aż po ogromne kaskady. Bogactwo oferowanych produktów, na przykład kostka brukowa dostępna jest w wielu rozmiarach, a także kolorach, sprawia że ERGE z Gdańska na brak klientów nie narzeka. Coraz częściej kostki są stosowane w małej architekturze oraz budownictwie drogowym. Możliwości wykorzystania tego surowca jest bardzo wiele. Kostka brukowa z Gdańska sprzedawana przez wykwalifikowaną obsługę ze składu przy trójmiejskiej obwodnicy rozchodzi się jak przysłowiowe bułeczki. Zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej oraz nawiązania współpracy.

  Data dodania: 02 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny rozlewnicze »

  Nalewarki odgrywają bardzo ważną rolę w całej linii rozlewniczej. Odpowiedzialne są za nalewanie produktów do opłukanych opakowań. Nowe nalewarki zaopatrzone są w funkcje poprawiające skuteczność linii produkcyjnej. Można jest skonfigurować pod kątem rodzaju i gęstości dawkowanego produktu, jak i wielkości opakowania. Nasz salon oferuje nalewarki i maszyny rozlewnicze renomowanych firm, takich jak CFT i STOPPIL. Ulepszenie skuteczności linii rozlewniczej ma decydujący wpływ na całość produkcji konkretnego przedsiębiorstwa. Już dziś możesz zapewnić swojemu przedsiębiorstwu bardziej wydajne rezultaty. Maszyny rozlewnicze, takie jak sprzedawane przez nasz salon nalewarki, optymalizują pracę linii. Zapewniają inspekcję procesu nalewu produktów i wpływają na wyższą jakość produkcji, zgodną z aktualnymi standardami. Nalewarki bardzo łatwo dopasowują się do konkretnego pojemnika i konsystencji nalewanego produktu. Dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania obsługa urządzenia jest prosta, podobnie jak jej pielęgnacja. Zapraszamy do autoryzowanego dystrybutora oferującego maszyny rozlewnicze. Zmontujemy dla Ciebie kompleksową linię rozlewniczą zaopatrzoną w urządzenia o wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest zwiększenie wydajności Twojego zakładu. Witajcie w sklepie nowatorskich rozwiązań technologicznych. NALEWARKI ULTRAPAK

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Gdańsk »

  Kominki KOM-PLEX to firma, która trudni się na co dzień sprzedażą i instalacją wkładów kominkowych. Działamy na obszarze Trójmiasta, ale również całego województwa Pomorskiego. Jesteśmy w stanie zaoferować wkłady kominkowe najlepszych marek na rynku (Jotul, Arysto). Na dodatek w ofercie firmy możecie Państwo odnaleźć biokominki albo piece wolnostojące. Jeżeli chodzi o jakość wkładów kominkowych i pozostałego asortymentu, KOM-PLEX może zapewnić pełne zadowolenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mieszkańców Trójmiasta oraz okolic. Z wielką chęcią odpowiemy na wszelkie pytania!

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Mapa województw: